Villakolik olarak Kıbrıs’ta villa kiralamada en çok tercih edilen biziz

Neden 1 - Kıbrıs'tayız

Biz Kıbrıs'tayız

Villakolik.com Kuzey Kıbrıs’ta kurulan ve merkezi Girne’de olan yerel bir şirkettir. Kıbrıs’ta bulunmamız ve villa kiralama sektöründe köklü bir kuruluş olmamız misafirlerimiz açısından ulaşılması kolay ve güven verici bulunmaktadır.

KITSAB onaylıyız

Villakolik.com KITSAB (Kıbrıs Türk Turizm ve Seyahat Acenteleri Birliği) tarafından onaylıdır. Misafirlerimiz kiralık villalarımızı villa sahibinden kiralamak yerine KITSAB onaylı bir acente aracılığı ile kiralamaktadır. Bu misafirlerimiz için güven verici bir durumdur.

Neden 2 - KITSAB onaylıyız
Neden 3 - 23 Yıllık Tecrübe

23 Yıllık Tecrübe

Villakolik.com ve yan kuruluşları turizm sektöründe 23 yıldır faaliyet göstermektedir. Sürekli çoğalan misafir portföyümüzden ziyade her sene tatil için tekrar gelen misafirlerimiz en büyük kazancımızdır.

7/24 müşteri hizmeti desteği

Bizim inancımız müşteri memnuniyetinin 7/24 müşteri hizmet desteği ile gerçekleştiğidir. Şirketimiz öngörülen veya öngörülemeyen aksaklıklarda müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

Neden 4 - 7/24 Müşteri Hizmeti
Neden 5 - Villa Portföyümüz

Villa Portföyümüz

Her kesime, her istek ve ihtiyaca hitap edecek bir villa portföyüne sahibiz. Kiralık villalarımız kaliteli ve çok çeşitlidir. Kuzey Kıbrıs’ın farklı bölgelerinden, sahil kesiminden şehir içine, müstakil veya site içerisinde, deniz manzaralı, dağ manzaralı, havuzlu veya havuzsuz, büyük bahçeli vs. olmak üzere çok çeşitli kiralık villalarımız bulunmaktadır.